Pole Golfowe pod Warszawą | Jaworowy Dwór Pole golfowe pod Warszawą – Hotel Jaworowy Dwór
  • Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu.
Pole golfowe pod Warszawą

Golf w hotelu pod Warszawą

Malownicze pole golfowe typu pitch&putt, rozciągające się na terenach okalających Jaworowy Dwór, zapewnia graczom doskonałą zabawę i wiele emocji. Nasze pole golfowe pod Warszawą zostało zaprojektowane i zbudowane przez Jawor Golf Factory we współpracy z Emilem Wójcikiem – projektantem pól golfowych i trenerem PGA Polska. Obiekt w chwili obecnej składa się z jednego toru o powierzchni ok. 800 m2. Na torze gracze odnajdą przeszkody, odzwierciedlające wiele sytuacji i uderzeń wymaganych na mistrzowskim polu golfowym: od uderzeń z bunkra, poprzez wymagającą przeszkodę wodną, po zagrania spośród drzew i krzewów.

Pole golfowe posiada 6 dołków (piny), rozłożone tak, aby prezentowały różne stopnie trudności uderzeń. Każdy z pinów może stanowić zakończenie gry dołka rozpoczynanego z innego miejsca tee. Tym sposobem gracz może rozegrać 6-dołkową rundę na całym torze. W zamyśle projektanta tor ukształtowany jest tak, aby dostarczyć zadowolenia z gry zarówno początkującym graczom, jak i wytrawnym wielbicielom golfa. Partię golfa można rozegrać w grze indywidualnej, jak i w grupowej rozgrywce. Kilka godzin na polu golfowym w okolicach Warszawy może być doskonałym zwieńczeniem wyjazdu firmowego lub wypadu grupy znajomych spragnionych aktywności na świeżym powietrzu. Pragnący nabrać wprawy przyszli gracze, mają możliwość skorzystania z lekcji udzielanych przez wykwalifikowanych instruktorów. Zaplecze pola dysponuje także wypożyczalnią sprzętu do gry.

4

DSC_0018

Comments are closed.