Hotel pod Warszawą - Dworek Szlachecki | Jaworowy Dwór Hotel Jaworowy Dwór – Hotel Spa Konferencje blisko Warszawy
 • Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu.
 • Konferencje, Szkolenia i Warsztaty

  Sala konferencyjna 2

  Nasz hotel to idealne miejsce do przeprowadzenia konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń lub imprez firmowych. Przestronny park otaczający Jaworowy Dwór to doskonałe miejsce do zrelaksowania uczestników spotkania, dyskretnych rozmów bądź wydarzeń rozrywkowych.

 • Wesele blisko Warszawy

  nasza_oferta

  Poznaj wyjątkowe miejsce, w którym przeżyjesz najważniejsze wydarzenie w swoim życiu – wspaniałe wesele. Organizujemy huczne wesela do białego rana, i odrębne obiady ślubne, a także wesela w ogrodzie bądź wesela tematyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel gwarantuje bardzo wysoki standard każdego przyjęcia.

  Czytaj dalej

 • Golf w Jaworowym Dworze

  golf_jaworowy_dwor-blisko-warszawy

  Malownicze pole golfowe typu pitch&putt, rozciągające się na terenach okalających nasz obiekt, zapewnia graczom doskonałą zabawę i wiele emocji. Pole posiada 6 dołków (piny), rozłożone tak, aby prezentowały różne stopnie trudności uderzeń.


Wyjątkowy hotel w okolicach Warszawy

Jaworowy Dwór

Hotel pod Warszawą, Jaworowy Dwór, to niezwykłe miejsce na polskiej mapie noclegowej. Piękny, XVIII-wieczny dworek szlachecki został dostosowany do wysokich wymagań klientów przy jednoczesnym zachowaniu wspaniałego, zabytkowego charakteru miejsca. W dworku znajduje się restauracja, której kucharz jest znany z przygotowywania wyśmienitych potraw. To wyjątkowy hotel w mazowieckiem, który warto odwiedzić!

Oferujemy nie tylko komfortowe noclegi pod Warszawą, ale przede wszystkim szereg dodatkowych usług, wśród których znajduje się możliwość organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych (posiadamy pole golfowe) oraz hucznego wesela (zarówno w plenerze – w ogrodzie, jak i w tradycyjnej, klimatyzowanej sali). Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie spełnić każde Państwa oczekiwanie, służąc swoją radą podpartą wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej.

Komfortowe noclegi

Nasz dworek to świetna baza noclegowa oraz miejsce na wypoczynek. Dzięki atrakcyjnym cenowo, tanim noclegom, szczególnej dbałości o klienta, szerokiej ofercie usług oraz dogodnym dojeździe ze stolicy można doświadczyć odrobiny luksusu i wyciszyć się na łonie przyrody bez konieczności odbywania wielogodzinnej podróży. To najlepsze miejsce przewyższające wysoką renomą i ofertą inne hotele w okolicach Warszawy, o czym warto się samemu przekonać!

Comments are closed.

Powered by WordPress Popup