• Jaworowy Dwór | Hotel Spa Konferencje

  Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu..
 • Golf w Jaworowym Dworze

  golf_jaworowy_dwor-blisko-warszawy

  Malownicze pole golfowe typu pitch&putt, rozciągające się na terenach okalających Jaworowy Dwór, zapewnia graczom doskonałą zabawę i wiele emocji. Pole posiada 6 dołków (piny), rozłożone tak, aby prezentowały różne stopnie trudności uderzeń.

 • Wesele blisko Warszawy

  nasza_oferta

  Poznaj wyjątkowe miejsce, w którym przeżyjesz najważniejsze wydarzenie w swoim życiu – wspaniałe wesele. W Jaworowym Dworze organizowane są i huczne wesela do białego rana, i odrębne obiady ślubne, a także wesela w ogrodzie bądź wesela tematyczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel gwarantuje bardzo wysoki standard każdego przyjęcia.

  Czytaj dalej

 • Konferencje i szkolenia

  Sala konferencyjna 2

  Jaworowy Dwór to idealne miejsce do przeprowadzenia konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń lub imprez firmowych. Przestronny park otaczający Jaworowy Dwór to doskonałe miejsce do zrelaksowania uczestników spotkania, dyskretnych rozmów bądź wydarzeń rozrywkowych.


Wyjątkowy Hotel w okolicy Warszawy

Hotel pod Warszawą, Jaworowy Dwór, to niezwykłe miejsce na polskiej mapie noclegowej. Piękny, XVIII-wieczny dworek szlachecki został dostosowany do wysokich wymagań klientów przy jednoczesnym zachowaniu wspaniałego, zabytkowego charakteru miejsca. W dworku znajduje się restauracja, której kucharz jest znany z przygotowywania wyśmienitych potraw. To wyjątkowy hotel w mazowieckim, który warto odwiedzić!

Oferujemy nie tylko komfortowe noclegi pod Warszawą, ale przede wszystkim szereg dodatkowych usług, wśród których znajduje się możliwość organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych (posiadamy pole golfowe) oraz hucznego wesela (zarówno w plenerze – w ogrodzie, jak i w tradycyjnej, klimatyzowanej sali). Nasi wykwalifikowani pracownicy są w stanie spełnić każde Państwa oczekiwanie, służąc swoją radą podpartą wieloletnim doświadczeniem w branży hotelarskiej.

Noclegi pod Warszawą

Nasz dworek pod Warszawą to świetna baza noclegowa oraz miejsce na wypoczynek pod Warszawą. Dzięki atrakcyjnym cenowo, tanim noclegom, szczególnej dbałości o klienta, szerokiej ofercie usług oraz dogodnym dojeździe ze stolicy można doświadczyć odrobiny luksusu i wyciszyć się na łonie przyrody bez konieczności odbywania wielogodzinnej podróży. To najlepszy hotel w okolicach Warszawy, o czym warto się samemu przekonać!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Comments are closed.

© Jaworowy Dwór 2014 - tel. +48 22 785 33 01 oraz +48 22 785 33 02

Facebook