Szkolenia i Konferencje Pod Warszawą Imprezy Firmowe | Jaworowy Dwór Konferencje i szkolenia pod Warszawą – Hotel Jaworowy Dwór
 • Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu.

Szkolenia i konferencje w okolicach Warszawy

Planujesz bankiet, sympozjum, szkolenie lub konferencję w okolicach Warszawy? Jaworowy Dwór to doskonałe miejsce do organizacji wszelkich imprez i wydarzeń, zarówno biznesowych, jak i mniej formalnych. Organizujemy konferencje i szkolenia, bankiety, sympozja, imprezy integracyjne pikniki firmowe i wiele innych. Nasze doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz indywidualne podejście gwarantują sukces każdego zrealizowanego projektu. Kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem stworzymy dla naszych gości spotkania biznesowe o najwyższym standardzie oraz wspaniałe, niezapomniane przyjęcia okolicznościowe.. Stawiamy na wygodę i dyskrecję naszych Klientów, dlatego już dla 15 osobowych grup wynajmujemy obiekt na wyłączność.

zew

Nowoczesne sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 nowoczesne i klimatyzowane sale szkoleniowe pod Warszawą. Każda wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie obiektu, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta dostosujemy rozmieszczenie stolików. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystanie z sali jest komfortowe dla każdego z uczestników spotkania. W Dworku głównym znajduje się sala o powierzchni 50 m2 do maksymalnie 40 osób w ustawieniu podkowy lub 60 w ustawieniu teatralnym. Z kolei sala na zewnątrz obejmuje 15 m2 i pomieści ok. 10-osobową grupę. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania dwóch nowych sal w mniejszym Dworku: większa o powierzchni ok. 100 m2, mniejsza 30 m2. Rezerwacji nowych sal konferencyjnych pod Warszawą można dokonywać już od 1 maja 2017 r.

Sprawdź nasze usługi i możliwości:

 • nowoczesne i przestronne sale,
 • każda sala konferencyjna wyposażona w ekran,
 • rzutnik multimedialny – w każdej sali,
 • flipchart z zapasem papieru i mazakami,
 • obiekt wynajmowany na wyłączność.

Podczas spotkań firmowych: szkoleń, sympozjów, czy konferencji pod Warszawą w Jaworowym Dworze jest również czas na przerwę kawową. W trakcie zapewniamy Państwu wyposażenie takie jak ekspres do kawy, zestaw herbaty, wodę mineralną, soki owocowe, domowe ciasta oraz kruche ciasteczka. Produkty są dostępne non-stop podczas spotkania. podobnie jak recepcja – miła obsługa odpowie na każde Państwa zapytanie i pomoże w rozwiązaniu każdego problemu. Ponadto zapewniamy pokoje zakwaterowanie – biznesowe do 40 osób.

pokoje

Organizacja imprez firmowych

Dla uczestników imprez biznesowych organizowanych w naszych Dworku oferujemy lunch – dania łączą w sobie to, co najlepsze i najzdrowsze w kuchni regionalnej z wykwintnością i nowoczesnością kuchni staropolskiej. Przepiękne otoczenie Jaworowego Dworu, cisza i spokój sprawią, że będą Państwo mogli skupić się nie tylko na swoich interesach biznesowych. Nasi Goście wybierają nas za wspaniałe otoczenie, w którym można cieszyć się wieloma atrakcjami – wypoczywać na pięknym tarasie, przy kominku lub w wielu urokliwych miejscach ukrytych w cienistym, pełnym drzew i kwiatów ogrodzie. Fascynujących zajęć u nas nie zabraknie dla nikogo, nawet dla ludzi biznesu. Nasz hotel organizuje niepowtarzalne imprezy firmowe pod Warszawą na najwyższym standardzie.

Zapewniamy:

 • profesjonalną i kompleksową organizację,
 • kompetentną obsługę,
 • miłą atmosferę,
 • smaczne i świeże posiłki,
 • liczne atrakcje, także plenerowe,
 • cichą i spokojną okolicę,
 • pole golfowe,
 • basen zewnętrzny,
 • możliwość kolacji grillowej w altanie,
 • restauracja ze wspaniałym menu przygotowanym przez naszego niezawodnego szefa kuchni,
 • wypożyczenie rowerów dla grupy.

spotkania-biznesowe-pod-warszawa

Po zakończonym spotkaniu można się zrelaksować – wybrać na spacer po terenie ogrodu stylizowanego na szlachecki park, pełnym urokliwych miejsc i zakątków, zorganizować wspólną wyprawę w las, skorzystać ze spa. To magiczne miejsce jest idealne na team building, a pobyt u nas przełoży się pozytywnie na jakość i efekt Państwa pracy.

Wspaniała lokalizacja – dojazd z Warszawy tylko 40 km

Firmy planujące zorganizowanie bankietu, sympozjum, konferencji lub szkoleń pod Warszawą zapraszamy do Jaworowego Dworu. Sprawdź nasze oferty specjalne dla firm.

Sprawdź naszą ofertę info@jaworowydwor.pl, tel. 22 785 33 01

Pobierz naszą ofertę PDF

Comments are closed.