Opinie | Hotel Jaworowy Dwór Pod Warszawą Opinie – Hotel Jaworowy Dwór
  • Jaworowy Dwór to pięknie zagospodarowany, XVIII-wieczny szlachecki dworek zlokalizowany w samym sercu Mazowsza. Przenieś się w pełne magii i uroku zabytkowe mury historycznego hotelu.

Opinie

Opinie klientów

ACH_5037_01To wyjątkowe miejsce. Przyjeżdżamy to od lat: prowadzimy szkolenia i warsztaty, ale także z wielką przyjemnością pojawiamy się tu prywatnie. Właściciele zadbali o wszystko – wspaniałą kuchnię, otoczenie, w którym można wypoczywać na pięknym tarasie, przy kominku lub w wielu urokliwych miejscach ukrytych w cienistym, pełnym drzew i kwiatów ogrodzie. Znamy wiele miejsc w Polsce – nasza praca wiąże się z odwiedzaniem różnych ośrodków, hoteli i pensjonatów. Ale to jest tylko jedno. Zasługa wielkiej dbałości o gości, o piękno, o tradycję. Dodatkowym atutem jest niezwykle dogodny dojazd z Warszawy. Czasem trudno uwierzyć, że tak wyjątkowe, pełne zieleni, kojące i dające doskonałe warunki tak do pracy, jak i do relaksu miejsce znajduje się tak blisko Stolicy. Warto jeździć do miejsc, które są wyjątkowe. Dobre wrażenia pozostają na długi czas.

Joanna Heidtman i Piotr Piasecki
www.businessdoctors.pl


ACH_5037_01Jaworowym Dwór to wspaniałe miejsce, do którego przyjeżdżam z dużą radością Bywam często w Jaworowym Dworze z różnymi moimi klientami od roku 1999. Za każdym razem to miejsce zaskakuje mnie nie tylko wspaniałym klimatem, przepyszną kuchnią i jakością obsługi, ale również wyjątkową gościnnością właścicielki.
Polecam to niezwykłe miejsce wszystkim, którzy szukaj ciszy i spokoju, domowej atmosfery, hotelu butiqowego, rodzinnie prowadzonego z „duszą”, co w obecnym czasie należy do rzadkości. To magiczne miejsce przekłada się bardzo pozytywnie na jakość i efekt mojej pracy, którą cenię najbardziej. Moi klienci są bardzo zadowoleni i chętnie zawsze tu chcą wracać, a ja razem z nimi.

Dorota Ostoja-Zawadzka
Coach, konsultant, trener, facylitator właściciel Pathways Polska


Tomasz Kozłowksi10 lat temu przyjechałem tutaj pierwszy raz ze szkoloną przeze mnie grupą. Wypielęgnowany, stylowy podjazd, precyzyjnie przystrzyżony trawnik, malownicze krzewy jak z bajki… i my w zaklejonych błotem ogromnych samochodach, po ciężkim dniu szkoleniowym spędzonym w zabłoconych lasach Mazowsza, nabuzowani emocjami po skokach spadochronowych.
Okazuje się, że te tak bardzo różne światy fantastycznie ze sobą współgrają, jeżeli jeden akceptuje drugi. Taki jest właśnie Jaworowy Dwór – łagodny, spokojny, akceptujący, zdrowy i kojący.
Od lat zajmuję się procesami grupowymi w zespołach i to właśnie Jaworowy Dwór jest najlepszym miejscem do tego, aby znaleźć czas na refleksję, poukładać trudne sprawy i wrócić do swojego środowiska z nowym, lepszym otwarciem.

Tomasz Kozłowski
psycholog, mówca motywacyjny, coach i doświadczony szkoleniowiec. Specjalista interwencji kryzysowej oraz diagnozowania zespołów i przywództwa. Wieloletni ratownik górski. Skoczek spadochronowy (1200+). W grudniu 2014 r. wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie.
www.teambuildingpolska.pl

Nasi klienci:

Comments are closed.